just an idea...

iVillage Member
Registered: 01-07-2004
just an idea...
Fri, 07-23-2010 - 7:19pm
hello!! as many of you know, i work in a grocery store deli. we sell the ends of the lunchmeats and cheeses at a really good price($1.49 for meat, $1.99 for cheese). a lot of people buy the meats for their pets. they cut it up and its way cheaper than buying the treats. one lady buys